Primal Scream rozpoczyna pracę nad nowym albumem


Grupa Primal Scream przygotowuje się do rozpoczęcia prac nad nową płytą.

Artystka powołała do życia nowy zespół. Projekt o nazwie Chrissie and the Fairground Boys współtworzy Walijczyk, JP Jones. Kenny Wormald otrzymał rolę Rena w nowej wersji obrazu "Footloose". Brytyjscy reżyserzy Danny Boyle i Stephen Daldry będą odpowiedzialni za przygotowanie ceremonii otwarcia Igrzysk XXX Olimpiady w Londynie w 2012 roku.Gwiazda "Agory" ma zagrać kolejną słynną kobiecą postać. "Congratulations" następca głośnego debiutu MGMT trafi do sprzedaży 12 kwietnia. Już dziś płyty można posłuchać w całości na oficjalnej stronie zespołu. 8 marca na lotnisku w Toruniu padł ostatni klaps na planie filmu "Konfident" reżyserowanego przez Rafała Kapelińskiego - autora wielokrotnie nagradzanych filmów niezależnych: "Emilka płacze" czy "Ballada o Piotrowskim". Obraz powstaje w ramach programu "30 minut" koordynowanego przez Studio Munka, działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

Trwają przygotowania do przeniesienia na duży ekran kolejnego superbohatera ze stajni Marvela, Luke'a Cage'a. Na razie jednak nie wiadomo kto go zagra.

W zestawieniu najchętniej kupowanych płyt w Polsce bez zmian na pierwszych trzech pozycjach. Polacy najchętniej kupują nowe albumy Ani Dąbrowskiej, projektu Czesław Śpiewa i Sade. Marta Wojciechowska jest tak zakochana w Budzyńskim, że nie zauważy, że ten ją okłamuje.

"Balladyna" w reżyserii Dariusza Zawiślaka weszła na ekrany kin stając się jedynym ogólnopolskim elementem obchodów roku Słowackiego. Zdania o filmie są podzielone i sięgają obu skrajności. Ale najważniejsze, że film został dobrze przyjęty przez uczniów, nauczycieli, oraz znawców literatury okresu romantyzmu. W specjalnym wywiadzie dla serwisu Muzyka.onet.p, legendarny heavymetalowiec Rob Halford powiedział, że jeśli po przyznaniu się do swojego homoseksualizmu którykolwiek ze starych fanów wyrzucił jego płyty, on się tym zupełnie nie przejmuje. "Prawda nie jest dla wszystkich łatwa, ale jeśli cię naprawdę kochają, zaakceptują cię takim, jakim jesteś" - wyznał. W sobotni wieczór (28 listopada) poznaliśmy nazwiska ostatnich uczestników finału drugiej edycji programu "Mam talent". Awansowali akordeonista Marcin Wyrostek i wokalista Alex Martinez, ale jurorom bardzo zabrakło śpiewającej Ani Gogoli. "Jest mi wstyd" - komentował Kuba Wojewódzki.Koncertem poświęconym pamięci Czesława Niemena, zakończył się 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009. Piosenki wielkiego mistrza na deskach sopockiej Opery Leśnej wykonali m.in. Kayah, Maryla Rodowicz, Ewa Bem, Maria Peszek i Stanisław Soyka. Wydany po 10 latach przerwy nowy album brytyjskiej grupy Sade znalazł się na szczycie amerykańskiej listy bestsellerów płytowych. Grupa Plastic przygotowała teledysk do singlowego utworu "Lazy Day", promującego płytę "P.O.P.", która do sklepów trafiła w piątek, 9 października. Ta piosenka przyniosła duetowi wygraną w konkursie Vena Festival 2008.

Wokalistka ukradła sukienki?


Początkująca projektantka mody - Laura Dawson - oskarża amerykańską wokalistkę r'n'b - Kelly Rowland - o to, że pożyczyła od niej kolekcję drogich ubrań i nie na zamiaru jej oddać.

"Amerykańskie seriale bardzo wysoko podniosły poprzeczkę dla produkcji telewizyjnych"


Według Roberta Carlyle, amerykańskie seriale bardzo wysoko podniosły poprzeczkę dla produkcji telewizyjnych.

Kawa z Jimem Jarmuschem


Z okazji premiery najnowszego filmu Jima Jarmuscha "Limits of Control" krakowskie Kino Pod Baranami przygotowało wieczór pt. "Kawa z Jarmuschem".

Bananarama: kobietom jest trudniej w show-biznesie


Według wokalistek grupy Bananarama, kobiece zespoły zawsze miały trudniejszą drogę do sławy w branży muzycznej.

"Złoty Kraków" Marcina Fabiańskiego trafia do księgarń


Bogato ilustrowana opowieść o Krakowie w czasach jego największej świetności, o architekturze, dziełach sztuki, o mieszkańcach i przybywających do miasta pielgrzymach ukazała się nakładem Wydawnictwa Literackiego.

nasze sekretariat organizuje marihuana szkoły również wycieczki na temat dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne plus stolec szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. W środku środku ofercie posiadamy rozłożysty selekcja miejsc na uporządkowanie zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli plus pracowników szkół. Wewnątrz środku ofercie posiadamy wycieczki budujący jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i chwast szkoły na każdą kapitał także do środka dowolnym regionie Terenowy. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze gabinet organizuje ziele szkoły oraz wycieczki na zagadnienie dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i

http://www.fajnewycieczki.pl/ Warszawa

szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od chwili chwili codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór miejsc na ułożenie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. Do wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także cannabis szkoły na każdą kieszeń także aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze biuro organizuje stolec szkoły także wycieczki na sprawa dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne oraz zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wewnątrz ofercie posiadamy gwiaździsty wybór miejsc na rejestr zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W środku środku ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne dodatkowo jaranie szkoły na każdą fundusze oraz w środku dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego